O Firmie

Ogrodowy Kreator to firma, która swoje pierwsze kroki stawiała w roku 2012. Podstawę do jej założenia stanowiły studia I oraz II stopnia na Wydziale Rolnictwa i Leśnictwa na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, kierunek architektura krajobrazu.

Przez cały okres istnienia, firma systematycznie rozwija się, zyskując nowe zlecenia oraz nowych klientów. Prace zrealizowane pod logiem Ogrodowego Kreatora, zlokalizowane są w różnych częściach kraju, począwszy od centralnej części Polski, aż do północy.

Istnienie firmy oraz jej dalszy rozwój nadal zależy głównie od atrakcyjności wśród klientów. Dlatego ja, jako mgr inż. architekt krajobrazu z pełną motywacją i zaangażowaniem sprostam wszelkim wymaganiom dotyczącym aranżacji zieleni. Natomiast grono zaufanych współpracowników sprawi, że projekty znajdą odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Naszą niewątpliwą zaletą jest to, że architekt krajobrazu, współpracownicy, pracownicy posiadają niezbędne w tym kierunku wykształcenie, wiedzę oraz doświadczenie w wykonywaniu swoich zadań. Znajomość panujących trendów oraz umiejętności tworzenia oryginalnych oraz barwnych i niezwykle atrakcyjnych kompozycji z wykorzystaniem nie tylko materiału roślinnego, ale również różnego rodzaju materiałów budowlanych sprawi, że każdy ogród będzie oryginalny i ściśle dopasowanych do indywidualnych oczekiwań inwestora.

Reasumując, firma specjalizuje się w wykonywaniu profesjonalnych projektów ogrodów, zarówno prywatnych, znajdujących się przy budynkach mieszkalnych i stanowiących ich metaforyczne przedłużenie oraz dopełnienie, jak i zieleni publicznej, dostępnej dla wszystkich użytkowników. Oprócz tworzenia projektów ogrodów, firma realizuje dane założenia projektowe, wprowadzając je tym samym w rzeczywistą przestrzeń. Architekci oraz pracownicy Ogrodowego Kreatora zajmują się również stałymi klientami czyli pielęgnacją istniejącej zieleni oraz świadczeniem drobnych usług ogrodowych. Oferta została wzbogacona także o instalację systemów automatycznego nawadniania oraz montaż tarasów kompozytowych i drewnianych.

"Projektując ogród oraz wprowadzając dany projekt w życie, staramy się spełnić wszystkie Państwa oczekiwania. Dlatego w procesie tworzenia projektu, ogromną rolę odgrywa Państwa zdanie. My, jako architekci krajobrazu, łączymy wszystkie Państwa wymagania, oczekiwania oraz wizje w kompozycję, która jest wzbogacona naszą wyobraźni i z której będziecie Państwo zadowoleni w 100 %. Dzięki temu czerpiemy satysfakcję z dobrze wykonanej pracy."– Zespół Ogrodowy Kreator

10
+

lat
doświadczenia

83

zaprojektowanych
ogrodów

70

zrealizowanych
projektów