Projekt ogrodu, Twoje marzenie, nasza kreacja

Zrealizujemy Twój upragniony projekt ogrodu. Ponadto zadbamy o to aby Twoja aranżacja ogrodu była nie tylko przestrzenią, ale także opowieścią o zrealizowanych marzeniach. Dlatego zapraszamy Cię do magicznego świata projektowania ogrodów, gdzie urzeczywistniamy Twoje fantazje a przestrzeń na zewnątrz stanie się sceną niezwykłych przygód. Jednym słowem architekt krajobrazu stworzy dla Ciebie wymarzony projekt ogrodu. Mając to na uwadze dowiedz się więcej na temat tego na czym polega projektowanie ogrodow i jak powstanie Twój projekt ogrodów.

Zrównoważone projektowanie ogrodów

Po pierwsze powinniśmy się poznać. Dlatego naszą wspólną podróż rozpoczynamy od spotkania. Podczas którego nie tylko wysłuchamy Twoich pomysłów, ale także spróbujemy zrozumieć Twoją wyjątkową wizję. To tutaj zaczyna się nasza magiczna wędrówka. Podczas spotkania omówimy rzeźbę terenu i elementy architektury. Oczywiście weźmiemy pod uwagę dostępną przestrzeń i ukształtowanie terenu. Poza tym wybierzemy rośliny, które dodadzą uroku i tajemniczości Twojemu ogrodowi. Wspólnie zaplanujemy roślinność, która harmonizuje z otoczeniem, tworząc jedyny w swoim rodzaju krajobraz. W ten sposób stworzymy koncepcję ogrodu, który odzwierciedli Twoją osobowość i marzenia.

Koncepcyjny projekt ogrodu

Póżniej, po wspólnym spotkaniu twórczym, projektant ogrodow przygotuje projekt koncepcyjny. Wynikiem pracy architekta krajobrazu jest plan ogrodu oraz wizualizacje 3D, które pokazują najważniejsze przestrzenie w Twoim ogrodzie. Dzięki temu koncepcja nabiera realnego malarskiego kształtu.

Wszakże każdy projekt ogrodu to opowieść, która rozwija się w zgodzie z Tobą. Dlatego będziemy współtworzyć plan, który odzwierciedli Twoją osobowość i marzenia. W rezultacie ogród spełni Twoje oczekiwania i będzie harmonizować z Twoimi potrzebami. Ostatecznie powstanie miejsce, w którym Ty i Twoi najbliżsi będą się czuć doskonale. Nawiasem mówiąc, to Ty jesteś współtwórcą tego miejsca. Dlatego razem dopracowujemy projekt koncepcyjny tak aby, stał się Twoim wymarzonym ogrodem.

Wykonawczy projekt ogrodu

Na zakończenie przygotujemy kompleksowy projekt wykonawczy ogrodu. Projekt techniczny przygotowywany jest dopiero po ostatecznym zatwierdzeniu przez inwestora projektu koncepcyjnego. W skrócie jest to precyzyjna dokumentacja, która pomoże w realizacji projektu wykonawcy. W rezultacie projekt zawiera dokładne informacje na temat wyglądu ogrodu, ale również ścisłe wytyczne techniczne niezbędne do realizacji projektu. Dodatkowo znajdziesz w nim opis wszystkich nasadzeń i roślin. Także tabele z ilością i rodzajem niezbędnych materiałów oraz kosztorys. Włącznie z rzutem ogrodu z góry, z dokładnie wymiarowanymi i zlokalizowanymi wszystkimi elementami. Dodatkowo dokumentacja techniczna wzbogacona jest o projekty częściowe. Zawiera rysunki techniczne, tabele, przekroje, parametry, przebieg i wizualizacje poszczególnych elementów ogrodu.

10
+

lat
doświadczenia

83

zaprojektowanych
ogrodów

70

zrealizowanych
projektów