Projektant ogrodow Gdańsk, Gdynia Sopot

Projektant ogrodow OGRODOWY KREATOR wyrósł z pasji do architektury krajobrazu, którą kształciliśmy się na Wydziale Rolnictwa i Leśnictwa Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie, zdobywając tytuły na poziomie studiów I i II stopnia. Nawiasem mówiąc, od tego czasu naszą pasją jest tworzenie estetycznych, funkcjonalnych i harmonijnych ogrodów, które spełniają różnorodne potrzeby inwestorów.

Bez wątpienia projektant ogrodów to specjalista zajmujący się projektowaniem, planowaniem i tworzeniem przestrzeni zewnętrznych, takich jak ogrody, parki, dziedzińce, tereny rekreacyjne i inne obszary zielone. Krótko mówiąc, projektant ogrodów to inaczej architekt krajobrazu. Dlatego jeżeli szukasz profesjonalnej pomocy przy stworzeniu swojego wymarzonego ogrodu, jesteś we właściwym miejscu.

Projektant Ogrodów Online

Projektant ogrodów online. Nasza siedziba znajduje się w Trójmieście. Dlatego wiele z projektów naszych ogrodów znajdziesz w takich miastach jak Gdańsk, Gdynia i Sopot. Jednak jeżeli marzysz o pięknym ogrodzie, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania, w dodatku nie mieszkasz w województwie pomorskim – możesz zamówić projekt ogrodu online. Nasza usługa projektowania ogrodu online jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy z zakresu architektury krajobrazu, zaprojektujemy dla Ciebie wyjątkową przestrzeń na świeżym powietrzu. Taką która będzie odzwierciedleniem Twoich marzeń i potrzeb. Musisz pamietać, że proces projektowania online przebiega nieco inaczej. Sam projekt ogrodu i jego poszczególne etapy wyglądają identycznie. Natomiast z racji tego, że projektant ogrodów w większości przypadków nie będzie mógł zobaczyć działki osobiście potrzebne są dodatkowe informacje do projektu. Zamawiając projekt ogrodu online projektant ogrodu potrzebuje takich informacji jak:

  • Projekt zagospodarowania terenu tzw. PZT.
  • Projekt i zdjęcia domu z zewnątrz.
  • Dokumentacja fotograficzna działki.

Gdańsk projektant ogrodów

Projekt ogrodu tworzony jest zawsze na indywidualne zamówienie. Niezależnie czy zamawiasz swój ogród w w Gdańsku, Gdyni, Sopocie czy online. Każda przestrzeń jest niepowtarzalna i dostosowana do twoich potrzeb, wymagań i marzeń. Dlatego zapraszamy Ciebie do kontaktu z nami i rozmowy na temat twojego wymarzonego ogrodu. Dodatkowo jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej na czym polega aranżacja ogrodu i projekt ogrodu kliknij w link i przeczytaj informacje na ten temat.

10
+

lat
doświadczenia

83

zaprojektowanych
ogrodów

70

zrealizowanych
projektów