O Firmie

Ogrodowy Kreator to młoda firma, która swoje pierwsze kroki stawiała w roku 2012. Przez cały okres jej istnienia systematycznie rozwijała się, zyskując nowych klientów oraz nowe zlecenia. Prace zrealizowane pod logiem Ogrodowego Kreatora, zlokalizowane są w różnych częściach kraju, począwszy od północy, aż do centralnej części Polski.

Rozwój firmy oraz jej istnienie nadal zależy głównie od atrakcyjności wśród klientów. Zainteresowanie aranżacją najbliższego otoczenia sprawia, że architekci krajobrazu z pełną motywacją i zaangażowaniem sprostają wszelkim wymaganiom. Niewątpliwą zaletą Ogrodowego Kreatora jest to, że architekci krajobrazu, pracujący dla firmy, posiadają niezbędne w tym kierunku wykształcenie oraz umiejętności tworzenia oryginalnych oraz barwnych i niezwykle atrakcyjnych kompozycji z wykorzystaniem nie tylko materiału roślinnego, ale również różnego rodzaju materiałów budowlanych. Ponadto wykazują znajomość najnowszych trendów oraz technologii, obowiązujących na rynku, związanych z architekturą krajobrazu.

Firma specjalizuje się w wykonywaniu profesjonalnych projektów ogrodów, zarówno prywatnych, znajdujących się przy budynkach mieszkalnych i stanowiących ich metaforyczne przedłużenie oraz dopełnienie, jak i zieleni publicznej, dostępnej dla wszystkich użytkowników. Oprócz tworzenia projektów ogrodów, firma realizuje dane założenia projektowe, wprowadzając je tym samym w rzeczywistą przestrzeń. Architekci oraz pracownicy Ogrodowego Kreatora zajmują się również pielęgnacją istniejącej zieleni oraz świadczeniem drobnych usług ogrodowych. Oferta została wzbogacona także o montaż oraz instalację systemów automatycznego nawadniania. Pierwszerzędnym celem prosperowania firmy ”Ogrodowy kreator” jest pozyskiwanie zadowolenia wśród klientów. Projektując ogród oraz wprowadzając dany projekt w życie, staramy się spełnić wszystkie Państwa oczekiwania. Dlatego w procesie tworzenia projektu, ogromną rolę odgrywa Państwa zdanie. My, jako architekci krajobrazu, łączymy wszystkie Państwa wymagania, oczekiwania oraz wizje w kompozycję, wzbogacone naszą wyobraźnią, z której będziecie Państwo zadowoleni w 100 %. Dzięki temu zarówno Państwo, jak i my czerpiemy satysfakcję z dobrze wykonanej pracy.

Głównym celem prosperowania firmy ”Ogrodowy kreator” jest pozyskiwanie zadowolenia wśród klientów. Projektując ogród oraz wprowadzając dany projekt w życie, staramy się spełnić wszystkie Państwa oczekiwania. Dlatego w procesie tworzenia projektu, ogromną rolę odgrywa Państwa zdanie. My, jako architekci krajobrazu, łączymy wszystkie Państwa wymagania, oczekiwania oraz wizje w kompozycję, wzbogacone naszą wyobraźnią, z której będziecie Państwo zadowoleni w 100 %. Dzięki temu zarówno Państwo, jak i my czerpiemy satysfakcję z dobrze wykonanej pracy.”– Zespół Ogrodowy Kreator

6
+

lat
doświadczenia

30

zaprojektowanych
ogrodów

25

zrealizowanych
projektów